Luxusní dámské kabelky

Měsíční archív: Září 2013

Velké kabelky přes rameno

Velké kabelky přes rameno nabývají na oblíbenosti. A rozhodně se není čemu divit. Jsou velmi praktické, všechno se vám do nich vejde a navíc se hodí prakticky pro jakoukoli příležitost – výjimkou jsou pochopitelně společenské události, kam se velké kabelky rozhodně nehodí. Mluvíme zejména o procházkách, do práce, do školy nebo na cesty. Velkou kabelku zkrátka a dobře během dne dokonale využije každá žena nebo dívka.

Ne každý si ale vzhledem ke své postavě může tak velkou kabelku dovolit. I přesto, že při výběru příliš velkou pozornost postavě nevěnujeme, u velkých kabelek bychom se nad tím měly zamyslet dvojnásobek. Příliš malým ženám nebo dívkám totiž zkracují postavu, a pokud jste silnější typ, pak velká a hlavně zakulacená kabelka rovněž na postavě nepřidá.

Máte-li silnější postavu, můžete si dovolit i větší kabelku. Berte v potaz ale, že kabelka musí být podlouhlá nikoli kulatá. Může být klidně i delší, ale vždy by kabelka měla končit v oblasti boků a neměla by zakrývat pozadí. To ostatně platí u všech typů kabelek.

Velké kabelky přes rameno lze pořídit prakticky ve všech značkových prodejnách s módním oblečením a doplňky. Najdete v nich jednak kabelky různých tvarů a velikostí, ale i různých barevných variant a díky tomu si můžete vybrat, co se nejvíc hodí do vašeho šatníku. Toužíte po kabelce luxusní, velké a prostorné, se kterou byste vynikly opravdu všude?

Spolehněte se na luxusní značky, které se vyznačují nejen těmi nejlepšími modely, ale i poměrně vysokou cenou, která je v tomto ohledu stěžejní. Více méně záleží ale jen na vás, jakou kabelku si zrovna pořídíte.

Vložil Sportovní kabelky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Kožené kabelky české výroby

Kožená kabelka je absolutní klasika, která rozhodně nikdy nezklame. A pokud vám záleží na výrobě, chcete skutečně kvalitní kabelku a navíc koženou, spolehněte se na české výrobce. Dostane se vám tak zaručeně kvalitní kabelky, kterou pořídíte za přijatelnou cenu a navíc s ní budete po praktické stránce naprosto spokojeni. Na co si ale dávat pozor při výběru kožené kabelky a jak najít spolehlivého českého výrobce?

Výběr kabelky byste rozhodně neměly podcenit stejně jako výběr výrobce, od kterého si českou koženou kabelku pořídíte. Kožené kabelky české výroby lze sehnat jak v kamenných prodejnách, tak i hlavně na internetu, kde je výběr skutečně obrovský. A záleží více méně jen na vás, jak budete nakupovat a co je vám pohodlnější.

Nutno podotknout, že za kvalitní českou a hlavně koženou kabelku zaplatíte podstatně víc, než kdybyste se zaměřily na koženkové kabelky. Klasickou koženou kabelku více méně bez zdobení a okrasných doplňků, které se v posledních letech staly neodmyslitelnou součástí kabelek, můžete pořídit už od 1 600,- Kč. Pochopitelně záleží i na výrobci dané kabelky.

Výběru kožené kabelky byste měly věnovat náležitou pozornost. Dvojnásobek to platí u kabelek dámských, které mají daleko víc kapes a menších úložných prostor než jakékoli jiné kabelky. Jejich vnitřní uspořádání hraje do karet nejen praktické stránce, ale i vašemu pohodlí. Pokud budete vědět a mít prostor na menší drobnosti, nikdy nebudete muset v kabelce dlouho hledat.

Pozor si dávejte hlavně na kvalitu kůže a na její počáteční stav už při převzetí. Kožená kabelka musí být jemná a zcela nepoškozená a to hlavně v různých ohybech.

Vložil Kožené kabelky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Italské kožené kabelky

Italské kožené kabelky jsou na trhu již desítky let a stále jsou velmi oblíbené. Bezpochyby je největší výhodou těchto typů kabelek, že si vybere doslova každá žena. V nabídce jsou totiž jak luxusní kabelky pro velmi výjimečné příležitosti, tak i volnočasové elegantní kabelky, které si můžete vzít do práce, do školy, zkrátka a dobře je využijete každý den bez ohledu na počasí nebo roční období. Jak a hlavně kde takovou správnou kabelku dovezenou z Itálie vybrat? Pokud nevíte, rozhodně nezoufejte. Poradíme vám!

Ideální je, když se zaměříte na přímého dovozce kabelek z Itálie. Jednak se vyhnete příliš vysokým cenám a získáváte tak absolutní záruku, že jsou kabelky originální. Originální prodejny lze najít jak na internetu, tak i jako kamenné prodejny, které najdete především ve větších městech, konkrétně v obchodních domech, kde je nabídka skutečně bohatá. Chcete si vybírat z širokého sortimentu a nepotřebujete kabelku předem vyzkoušet ani vidět? Spolehněte se na internetové prodejny, kterých je u nás víc než dost a mnohdy se vám dokonce dostane i podstatně nižší ceny.

Správná kabelka rozhodně nemůže chybět v šatníku žádné ženy a není se tak čemu divit, že jich většina z nás má doma hned několik. Umíte-li kabelku správně zkombinovat s oblečením, doplňky a pochopitelně i obuví, pak zaručeně vyniknete v každé společnosti. Dbejte ale zvýšené pozornosti hlavně u tvaru a velikosti kabelky. Pamatujte, že kabelka by vždy měla odpovídat typu vaší postavy a dokonale ji doplňovat.

Vložil Kožené kabelky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Kabelky levně

Minimálně jednu nebo dvě kabelky či brašny má doma pravděpodobně každá žena. V rámci kabelek se totiž nemluví a nemyslí jen ty kabelky, které běžně vidíme na ramenou elegantně oblečených žen, ale i klasické menší brašny, které se perfektně hodí zejména ke sportovnímu outfitu. Kabelku vybírá každá z žen nějak jinak. Některé podle jejich vzhledu, materiálu a některé podle toho, jak moc pro ně bude kabelka představovat praktickou stránku celé věci. Výraznou roli hraje dokonce i samotná cena a značka kabelky. A přiznejme si, že čím lepší a luxusnější značka, tím vyšší je i samotná cena kabelky.

Obecně je velmi dobře známo, že kabelky jsou levnější na internetu. Mnoho e-shopů dokonce nemá kamenné pobočky, čímž šetří náklady na provoz a může si tak dovolit prodávat kabelky podstatně levnější, než je tomu u některých kamenných prodejen. Nevýhodou nakupování kabelky přes e-shop je, že si ji nemůžete předem vyzkoušet, což je velmi důležité a navíc se na vlastní oči přesvědčit o její velikosti. I ta je totiž velmi důležitá, protože u výběru kabelky je nutné myslet i na vlastní postavu.

Bez kabelky by si většina žen vůbec nedokázala představit, že vyjde z domova. Do kabelky se musí vejít veškeré nezbytnosti, které žena pro ten den potřebuje. Ideální je, pokud máte doma hned několik kabelek v různých velikostech. Snadno si tak můžete každý den vybrat podle velikosti takovou kabelku, kolik věcí do ní potřebujete uložit.

Značkové a přitom velmi levné kabelky lze sehnat na internetu dokonce i v různých outletech. Vždy byste se ale měly přesvědčit o tom, zda je kabelka opravdu značková.

Vložil Dámské kabelky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Kabelky Louis Vuitton levně

Minimálně jednu luxusní kabelku by si zajisté chtěla pořídit každá žena. Luxusní kabelky totiž nejsou jen o jisté prestiži, kterou sama o sobě kabelka vyzařuje, ale i o pocitu se, jak se říká, blýsknout.

Kabelky Louis Vuitton jsou nejen luxusní, ale zajisté by si je přála mít doma každá žena. Ovšem ne každá žena dosahuje takového výdělku, aby si minimálně jednu takovou kabelku mohla dovolit. Jejich cena totiž mnohdy dosahuje až desítky tisíc korun. Její pořízení není levné a záruku, že vám kabelka vydrží mnohem déle, než ta klasická z jakéhokoli jiného byť značkového obchodu, rozhodně neexistuje.

Chcete-li si pořídit kabelku Louis Vuitton, rozhodně zavítejte přímo do kamenné prodejny, kde máte absolutní jistotu, že se skutečně jedná o originál.

Jednu z takových prodejen najdete například v Pařížské ulici, která je proslulá jen luxusními obchody se značkovým oblečením, doplňky a obuví.

Pokud nechcete do tak drahé kabelky investovat, ale přeci jen se naskytla příležitost, na kterou byste si takovou luxusní kabelku chtěly vzít, nezoufejte. Máme pro vás hned několik tipů. Jednou z levnějších variant je například půjčovna kabelek. Kabelka vám sice doma nezůstane navěky, ale nebudete muset příliš moc investovat a kabelka splní minimálně na jeden večer svůj účel. Nevěříte? Tak vyzkoušejte!

V současné době existuje hned několik bazarů, kde můžete zakoupit značkové kabelky opravdu levně. I když jsou kabelky již nošené, většina z nich nemá žádné výrazné vady, které by byly vidět. Pořídit si je tak můžete až za polovinu prodejní ceny a kabelka vám doma zůstane tak dlouho, jak jen budete chtít.

Vložil Luxusní kabelky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Kabelky Guess levně

Kabelky Guess nejsou samy o sobě nijak výrazně drahou záležitostí. Kabelky i z nových kolekcí lze bez problémů pořídit už od 3 000,- Kč a díky tomu patří Guess mezi módní značky, jež se řadí mezi jedny z nejlevnějších. Nejsou to ale jen kabelky, na jejichž výrobu se Guess zaměřuje. Od této značky si můžete pořídit oblečení, doplňky, parfémy nebo dokonce hodinky. Kabelky však až doposud patří mezi jedny z nejoblíbenějších.

Guess se zaměřuje zejména na módu pro ženy a dívky, které ocení elegantní a výrazný styl moderního oblečení a doplňků. V minulých letech společnost zažila velký úpadek a až v posledních letech se dostala do podvědomí mnoha z nás. Guess má v současné době pobočky na mnoha místech a hned v několika městech České republiky.

Bez sebemenších problémů si tak můžete zakoupit kabelku či jiný doplněk v kamenné prodejně a neobjednávat tak vše z internetových prodejen. Mnohdy není jednoduché vybrat tu správnou kabelku, která by skutečně splňovala to, co chcete a potřebujete. V prodejnách ale najdete zkušené prodavačky, které poradí se správným výběrem a zároveň vám poskytnou i rady, k čemu se kabelka nejlépe hodí.

Pokud milujete módní trendy, rozhodně Guesska nemůže chybět ve vaší výbavě. Guess kabelky jsou vyráběny v mnoha provedení.

Najdete kabelky velké, malé, ale i crossbody kabelky, které se perfektně hodí pro každou příležitost. Už jste si i vy vybraly tu nejlepší kabelku, která by dokonale podtrhla vaši osobnost?

Vložil Levné kabelky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Michael Kors kabelky levně

Jméno Michael Kors zná ve světě snad každý, kdo se kdy vůbec zajímal o módu. Tomuto světoznámému návrháři totiž z rukou vždy vypadne jen to nejlepší a každá žena se tak může radovat jen z toho nejlepšího, co trh nabízí. Výhodou kabelek Michael Kors není jen jejich dokonalý vzhled, ale i cena, která je oproti jiným luxusním a světovým značkám poměrně nízká.

Kabelky z nejnovější kolekce je možné pořídit už od 7 000,- Kč, což je přiznejme si, poměrně nízká cena ve srovnání s jinými luxusními značkami. Navíc když si představíte, že jde o zcela novou kolekci, která byla uvedena na trhu, je cena opravdu přijatelná. A nejsou to jen kabelky, ale i jiné doplňky, které si můžete levně pořídit.

Opasky, šátky a šály, šperky a jiné drobnosti, které zajisté obohatí váš šatník. V nabídce kabelek Michael Kors si zaručeně vybere každý bez ohledu na náročnost. Najdou se kabelky malé i velké a to zejména v elegantním stylu. Kabelky Michael Kors se perfektně hodí zejména do společnosti, kde zajisté vyniknou společně s vámi, pokud je budete umět dobře zkombinovat s šaty, doplňky a obuví. Velmi nápadité ale jsou ale i kabelky pro volný čas, které mají v sobě nádech elegance a zároveň volnočasového stylu.

Kabelky Michael Kors kupujte především na internetu v ověřených prodejnách, kde si můžete být naprosto jisti, že jde o skutečné originály. Michael Kors doposud nemá u nás kamennou samostatnou prodejnu, ale doufejme, že se to brzy změní.

Vložil Luxusní kabelky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Malé kabelky přes rameno levně

Kabelka je vlastně takovou nejlepší přítelkyní každé ženy. Při výběru kabelky je nutné zohlednit hned několik podstatných věcí, jako například zda se do kabelky bez problémů vejdou všechny nezbytnosti, jak je kabelka skladná nebo jaké má vnitřní uspořádání. V neposlední řadě je to pochopitelně vzhled, protože kabelka se musí hodit nejen k vaší osobnosti, ale i k vašemu oblečení. Většina žen si tak vybírá kabelky zejména podle toho, jaké oblečení, doplňky a samozřejmě i obuv dominují v šatníku. Když se kabelka nehodí k botám, je celý váš dokonalý vzhled ztracený.

Malou kabelkou nikdy nic nezkazíte a většina z nás jich má navíc doma i několik. Jsou velmi praktické, nezaberou příliš moc místa, a pokud u sebe ani nenosíte příliš moc věcí, bude pro vás tím největším přínosem. Nikdy ale nezapomínejte ani na velké kabely, do kterých se bez problémů vejdou veškeré věci – věci do školy, oběd do práce a další. I takové jsou totiž čas od času potřeba.

Malé kabelky mají různé tvary a i na ně je třeba brát ohled. Pokud je vaše postava spíše kulatější, rozhodně se vyhněte oblým tvarům. I tak je nutné uvažovat při výběru kabelky, aby se dokonale hodila a hlavně doplňovala vaši postavu. Ujasnit byste si měly i jistá pravidla v rámci nošení malých kabelek. Je-li kabelka svěšená a má dlouhé ucho a je spíše ležérní, nastavte popruh tak, aby byla kabelka v oblasti boků, ale nezakrývala pozadí.

Naopak nosíte-li malou kabelku jen tak přes ruku, vybírejte raději menší modely, protože budou dokonale zvýrazňovat vaše boky a nohy.

Vložil Levné kabelky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Kabelka Lacoste

Když se řekne Lacoste, většina žen si ihned představí kabelky nebo luxusní oblečení, které si nese logo malého krokodýla. Lacoste pochopitelně není jen o kabelkách, ale hlavně i o oblečení nebo různých doplňcích, které jsou běžně k dostání. Lacoste kabelky nebo oblečení je rozhodně vhodné nakupovat právě v originálních prodejnách, kde se vyhnete nákupu padělků, jež sice vynikají svou nízkou cenou, ale kvalitou ani zdaleka.

Ať už jsou to kožené kabelky nebo klasické látkové, rozhodně si vyberou i ti nejnáročnější. Lacoste kabelky jsou zkrátka a dobře určeny jen pro ty nejnáročnější. Hned, jak kabelky Lacoste uvidíte, rozhodně se jich nebudete chtít vzdát, protože jsou natolik praktické, že si je okamžitě zamilujete. Kabelky Lacoste jsou navíc vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které doslova předčí i jakékoli jiné značky.

Kabelky Lacoste jsou na trhu již několik let, stejně jako oblečení téže značky.

Nelze zapomínat ani na doplňky, kterými překvapivě nejsou jen kabelky, ale i hodinky pánské nebo dámské nebo drobnosti k nošení – šály, šátky apod. Kamenné prodejny Lacoste najdete prakticky ve všech velkých městech a to zejména v obchodních centrech. Sortiment na prodejnách je tak široký, že se rozhodně nemusíte obávat, že byste si snad nevybraly.

Kabelky Lacoste jsou vyráběny v mnoha provedeních – vybírat si můžete z menších crossbody kabelek, velkých cestovních nebo menších kabelek, které se vám zajisté budou hodit do města. Výběr kabelky byste měly podřídit nejen svému šatníku, ale i místu, kam ji budete nosit nejčastěji. Lacoste má mimo jiné velmi zajímavé modely kabelek a tašek přes rameno pro muže.

Vložil Lacoste doplňky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Kabelka Lacoste crossbody

Crossbody kabelky jsou velmi oblíbené. Už jen z toho důvodu, že je jejich velikost zcela optimální. Nejedná se ani o velké vaky, které mnohdy můžeme vidět na některých ženách a nejsou ani natolik malé, že by se vám do ní nevešla například peněženka a klíče od bytu či drobná kosmetika. Crossbody kabelky jsou zkrátka a dobře takovými stálicemi v módním světě a pravděpodobně ani nikdy z módy nevyjdou.

Vzhledem k tomu, že kabelky crossbody jsou jedny z nejlepších, co může módní trh nabídnout, není se čemu divit, že i značka Lacoste vytasila na trhu se svými luxusními a velmi elegantními kabelkami. Vybrat tu nejlepší kabelku není zase tak složité, ale měly byste vždy vědět, jak takovou kabelku nosit.

Crossbody mají téměř vždy k dispozici snadno nastavitelný popruh, díky kterému si každá žena může velikost popruhu zvětšit nebo naopak zmenšit. Crossbody kabelky – následující tvrzení ostatně platí i o jakékoli jiné kabelce, nezáleží na značce, barvě ani materiálu, by se měly nosit někde v oblasti boků, ale rozhodně by je neměly překrývat. Ideální je taková délka popruhu, aby byla kabelka nošena někde mezi boky a pozadím. Díky tomu docílíte toho nejlepšího efektu a dokonale kabelka podtrhne vaši postavu. Výběr kabelky je nutné podřídit dokonce i postavě, kterou nositelka kabelky má.

Kabelka Lacoste crossbody je k dispozici zejména v kamenných prodejnách Lacoste. Právě zde si můžete být naprosto jisti, že se jedná o produkty zcela originální nikoli o padělky, které se na trhu objevují stále častěji.

Vložil Lacoste doplňky | Štítek , , , , | Zanechat komentář