Luxusní dámské kabelky

Měsíční archív: Říjen 2013

Levné dámské kabelky

Dámské kabelky bezpochyby na trhu dominují. Jsou neodmyslitelnou součástí každé ženy a dívky. V posledních letech můžeme dokonce zpozorovat i celou řadu kabelek a brašen pro muže, kteří rovněž chtějí vypadat co nejlépe stejně jako ženy. Vybrat tu správnou zejména dámskou kabelku je mnohdy složitější, než by si kdo pomyslel. Většina žen spoléhá zejména na svou vlastní intuici a už na první pohled dokáže žena bez problémů zhodnotit, zda je kabelka skutečně ta pravá. Na jaké další kritéria bychom se ale měly zaměřit co se týče výběru dámských kabelek? Pojďme se podívat na některá z nich.

Pozor si dejte na sezónnost kabelky. Pokud kupujete kabelku s letními květinami, barevnými proužky a výraznými letními vzory, budete muset počítat s tím, že kabelku budete moct nosit jen během letních měsíců nebo na konci jara. Na zimu ji rozhodně z šatníku nevytahujte, nehodí se to k ročnímu období a kabelka by se k žádnému zimnímu oblečení ani nehodila. Velmi důležitým kritériem je zejména kvalita, na kterou bychom všichni měly brát ohled. Ta jde pochopitelně ruku v ruce s cenou, ale neplatí, že jen drahá kabelka bude kvalitní. Ještě předtím, než za ni utratíte peníze, dobře se podívejte, jaké má kabelky jednotlivé spoje, švy a jak dobře funguje zip.

Jen tak se později vyhnete reklamacím, které navíc nemusí být vždy úspěšné, jak všichni zajisté víme. Pozornost věnujte i barvě kabelky. Nezapomínejte, že kabelka by se měla hodit k obuvi. Pokud nosíte nejčastěji barvy hnědé, vybírejte podle toho i kabelku.

Vložil Značkové kabelky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dámské kabelky přes rameno

Dámské kabelky jsou vyráběny v mnoha provedení, jsou vyrobeny z různých materiálů a každá žena si může vybírat i z obrovského množství barev a různých tvarů kabelek. Nutno zmínit i celou řadu výrobců a značek, kterým dominují právě kvalitní dámské kabelky.

Většina žen vybírá kabelku především s ohledem na cenu. Zpravidla je tomu tak, že každá má doma jednu či dvě podstatně dražší kabelky, které si žena bere opravdu jen zřídka, zejména pak pro lepší příležitosti. Nikdy není na škodu mít doma kabelek hned několik, protože je snadno můžete kombinovat s tím, co máte právě na sobě. Ideální je, pokud budete mít kabelky jak elegantní, tak i sportovní, protože jen tak budete připraveni pro každou příležitost.

Dámské značkové kabelky lze pořídit jak ve značkových kamenných prodejnách, tak i na v online e-shopech, kde je výběr mnohdy podstatně jednodušší a hlavně sortiment je daleko obsáhlejší. Na škodu ale nejsou ani specializované prodejny, které se zaměřují pouze a jen na dámské kabelky přes rameno. Jednak si zde můžete kabelku vyzkoušet, ale dokonce se i přesvědčit o její kvalitě a vnitřním uspořádání.

Rada nad zlato zní: vybírejte především kabelky se zipem a dvojnásobek to platí pro ty, kdo bydlí ve větším městě. Množství kapsářů rapidně roste a má-li kabelka zip, váš vlastní pocit bezpečí značně roste a navíc nebudete nikoho provokovat vyčnívající peněženkou nebo klíči od auta.

Vložil Značkové kabelky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Sportovní kabelky přes rameno

Sportovní kabelky se perfektně hodí zejména sportovně založeným jedincům. Mluvíme-li o sportovních kabelkách, budou se hodit zejména ženám, které si čas od času vyrazí zasportovat, ale přitom u toho chtějí vypadat elegantně. Naopak muži se rádi spokojí s klasickou sportovní taškou, která má jeden popruh na nošení přes rameno a druhý na běžné nošení v ruce. Obě dvě pohlaví si tak přijdou na své a v bohaté nabídce si zaručeně každý bez problémů vybere.

Při výběru sportovní kabelky by každá žena nebo dívka měla brát ohled zejména na velikost. U sportovních typů obecně platí, že čím větší, tím lepší. Je velmi podstatné, aby se vám do kabelky vešly veškeré věci, které ke sportu potřebujete.

Jednak je to oblečení, pak obuv a pochopitelně i hygienické potřeby a ručník, protože všichni se po sportovním výkonu rádi alespoň v rychlosti osprchujeme. Sportovní kabelka přes rameno tak bude pro ženu představovat zejména praktickou tašku, do které se vejdou veškeré sportovní potřeby. Pokud se aktivně věnujete například sportu jako je tenis, rozhodně na sportovní tašku přes rameno zapomeňte. Raději se spolehněte na originální tenisové tašky, do kterých se vám vejde nejen oblečení a obuv, ale hlavně raketa, kterou byste za normálních okolností musely nosit v ruce.

Co se týče pánských sportovních tašek přes rameno, ty je poměrně jednoduché vybrat. Velkou roli hraje zejména velikost samotné tašky a menší množství vnitřních nebo vnějších kapes a jejich uspořádání. Každá sportovní taška by vám měla přinášet jak radost, tak i jistou dávku pohodlí.

Vložil Sportovní kabelky | Štítek , , , | Zanechat komentář