Luxusní dámské kabelky

Kabelka Prada

Prada je bezpochyby jednou z nejvlivnějších značek v oblasti módního průmyslu. Veškeré oblečení, kabelky a další módní doplňky si ale nemůže dovolit každý. Cena je poměrně vysoká, což mimo jiné značně vypovídá i o dobrém jméně a prestiži této značky.

Kabelky Prada jsou velmi luxusní a lze je pořídit zejména v kamenných prodejnách, kterých není v České republice zrovna moc. Největší najdete v Praze na ulici Pařížská, která je proslavena jen luxusními obchody zejména zahraničních návrhářů. Každé jméno, které něco znamená, má prodejnu v Pařížské ulici v centru hlavního města. Právě zde můžete zakoupit nejen luxusní kabelky, ale i různé oblečení nebo doplňky značky Prada.

Pochopitelně najdete kabelky i v různých internetových prodejnách, kde ale nemáte ani zdaleka žádnou jistotu, že se nejedná o padělek. Padělky jsou navíc v tomto směru velmi časté a rozhodně se je čeho obávat. Jako naprostý laik totiž nepoznáte, zda jde o originál nebo nikoli. O módní značce Prada se toho už namluvilo hodně, ale jedno je jisté. Prada má velmi dlouhou a hlavně pikantní historii.

Historie značky 

Značka Prada vznikla původně v Itálii a až dodnes si drží své hlavní stanoviště přímo ve městě módy, v Miláně. Prada byla původně upadající společností, která byla navíc na pokraji bankrotu a zaměřovala se navíc jen na výrobu kožených doplňků nebo obuvi.

Po smrti původního majitele se společnost dostala do ruky vnučky Miuccia Prada, která společnost značně pozvedla, začala se věnovat kolekcím a propagaci značky. Díky tomu se v dnešní době mohou ženy těšit z těch nejlepších módních kousků a doplňků.

Komentáře jsou uzavřeny.